Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii

Cennik

Cennik

Aktualny cennik naszej kliniki do pobrania poniżej. Cennik jest w formacie PDF:

Aktualny cennik po pobrania (PDF)

Na raty

Za zabiegi wykonywane w Revival Clinic można płacić w systemie ratalnym. Proponujemy innowacyjne narzędzie ratalne, należące do firmy Ratalnie.com i skoncentrowane na finansowaniu branży medycznej.

  • Minimum formalności
  • gwarancja najniższej raty
  • prosta, szybka i wygodna procedura
  • kwota finansowania do 50 tys. zł

Na raty – krok po kroku:

  • Lekarz ustala z Pacjentem harmonogram i koszt leczenia.
  • Dopasowanie parametrów finansowania , prosta weryfikacja telefoniczna Ratalnie.com kontaktuje sie z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje zdolność kredytową, przygotowuje ofertę.
  • Przyjeżdża do Ciebie kurier w celu podpisania umowy.
  • Środki finansowe są przelewane na konto Revival Clinic

SZYBKOŚĆ
Rozwiązanie pozwala na rozpoczęcie leczenia w bardzo krótkim czasie – nawet tego samego dnia od momentu podjęcia decyzji i pierwszego kontaktu z Konsultantem MediRat (tel. 22 266 83 70). Jak uzyskać finansowanie, w 3 krokach:
krok 1: dopasowanie parametrów finansowania, prosta weryfikacja telefoniczna
krok 2: podpisanie umowy i płatność „z góry”, bezpośrednio na rachunek kliniki
krok 3: Pacjent może rozpocząć procedurę medyczną.

WYGODA
Forma finansowania MediRaty jest wygodnym uzupełnieniem systemu świadczeń zdrowotnych NFZ. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy oczekiwanie na refundowany zabieg jest zbyt długie lub określona procedura medyczna w ogóle nie jest objęta finansowaniem ze środków publicznych. Dodatkowo, już niewiele wyższa rata umożliwia Pacjentowi korzystanie z najlepszych klinik oraz bogatszych i zaawansowanych procedur.

PROSTOTA
Dopasowanie parametrów finansowania i szczegóły umowy są ustalane w trakcie ok. 10 min. rozmowy telefonicznej. Umowa jest podpisywana w miejscu dogodnym dla Pacjenta.

NAJNIŻSZA CENA
Możliwość sfinansowania „z góry” zaplanowanego zabiegu lub procedury medycznej i spłaty w ratach to koszt składki ubezpieczenia, wynosi 1% miesięcznie i jest ujęty w kwocie raty. A zatem, koszt finansowania usług medycznych o wartości 1 000 zł wyniesie miesięcznie 10 zł. Ponadto w ofercie standardowej oprocentowanie wynosi 0% i nie jest pobierana prowizja za finansowanie – oferta jest skierowana do tych Pacjentów, którzy posiadają zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową (w bazach bankowych: BIG, BIK, KRD itp.). Możliwe okresy spłaty: 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Maksymalna kwota finansowania: 50 tys. zł.